Osobní rozvoj a poznání > Životní styl

 
 

Život bez pšenice

William R. Davis / JOTA
Jazyk: český
Počet stran 336 stran
Formát: Lze měnit formátování a velikost textuinfo
Běžná 298 Kč ušetříte 33%
ebux cena 199 Kč
 
 
 
Dostupná pro:
Wooky
Kindle
PocketBook
ePub
oblíbená eKniha

Více o knize

Víte, že po snědení dvou krajíčků pšeničného chleba vám stoupne krevní cukr víc než po dvou polévkových lžících čistého cukru?

 

Život bez pšenice je provokativní kniha o odstranění pšenice – i takzvané zdravé celozrnné pšenice – z jídelníčku. Výsledkem je trvalý úbytek nadváhy a úleva od celé řady zdravotních a zažívacích potíží.

Doktor William Davis čerpá z dlouholetých klinických studií i ze svých vlastních mimořádných výsledků s tisícovkou pacientů, kterým doporučil režim bez pšenice. Na těchto základech staví svou přesvědčivou kritiku této všudypřítomné ingredience. Dieta bez pšenice je spojována s celou řadou významných přínosů:

 

* Úbytek váhy o 10, 15 i 25 kilogramů během prvních několika měsíců

* Úleva od metabolického syndromu a cukrovky druhého typu

* Konec trávicích potíží, jako je vředová kolitida a celiakie

* Výrazné zlepšení hladiny obou druhů cholesterolu (HDL a LDL)

* Zmírnění osteopenie

* Vyřešení kožních problémů – od lupénky po ústní vředy a úbytek vlasů

* Omezení zánětlivosti a úleva od bolestí revmatické artritidy

 

Velmi čtivá a podnětná kniha Život bez pšenice nabízí nový a velice důležitý pohled na většinu závažných zdravotních problémů naší doby.

 

***

 

William Davis, MD, je preventivní kardiolog, který propaguje život bez pšenice a tímto svým unikátním postojem přispívá nejen k prevenci, ale k úplnému odstranění srdečních chorob. Je medicínským ředitelem Track Your Plaque, internetového preventivního programu srdečních nemocí, a často přispívá do národních publikací a na webové stránky o zdraví. Žije se svou ženou a třemi dětmi ve Fox Pointu ve Wisconsinu a v jeho spíži nenajdete žádné buchty ani koblihy.

 

***

 

 

Bestseler The New York Times.

V Kanadě a USA se prodalo 200 000 výtisků a doposud se prodává kolem 3 000 kusů týdně.

Opravdové příběhy mužů a žen, kteří podle plánu dr. Davise vysadili pšenici a po pár týdnech na vlastní kůži zažili obrovské pozitivní změny ve svém životě.

Velmi praktická příloha uvádí celou řadu podnětných receptů pro usnadnění přechodu na život bez pšenice.

Kniha zaujme všechny, kdo se snaží zhubnout a žít zdravě, ale i ty, kteří trpí celiakií a dalšími metabolickými potížemi.