Mluvené slovo

 
 

Kam se poděl můj sýr

Spencer Johnson / OneHotBook
Interpret: Martin Zahálka
Jazyk: český
Délka: 81 min
Velikost: 80 MB
ebux cena 229 Kč
 
 
oblíbená audiokniha
 

Více o knize

Úžasný způsob, jak se vyrovnat se změnami 
 
Co byste udělali, kdybyste se nebáli změny? Každý hledáme svůj „sýr“, abychom byli šťastní, ale občas zapomínáme, že pokud budeme dělat věci stále stejně, dostaví se opět stejný výsledek. Díky podobenství o hledání sýru v bludišti poznáte, že ke změnám se dá přistupovat novým způsobem, a k nalezení právě toho vašeho vysněného sýra – ať už v práci, nebo v osobní životě – bude zbývat už jen jeden malinký krůček... Že musíte přestat zbytečně přemýšlet, proč vám nic nevychází podle plánu, ale situaci akceptovat a hledat nová řešení. 
 
Celosvětový bestseller s více než 28 miliony prodaných výtisků.
 


Zajímavost

Autor: Spencer Johnson M.D. (* 1940)
Americký psycholog, spisovatel, řečník, konzultant a odborník na management se narodil v Jižní Dakotě, absolvoval obor psychologie na University of Southern California a doktorát získal na Royal College of Surgeons v Irsku. V současné době žije na Havaji a v New Hampshire spolu se svou ženou a dvěma syny. Jeho knihy byly přeloženy do 26 jazyků..


Účinkuje: Martin Zahálka (* 1958)
Po maturitě na střední průmyslové škole strojní pracoval dva roky jako promítač v kině, pak se přihlásil na DAMU, kterou absolvoval v roce 1984. První angažmá získal ve Státním divadle v Brně, odtud po půl roce odešel do Divadla J. K. Tyla v Plzni a od roku 1992 je členem souboru Divadla na Vinohradech. Objevil se v řadě filmů (např. V jiném stavu, Šejdrem, Operace Silver A, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně) a seriálů (např. Ohnivý kuře, Ordinace v růžové zahradě, Hospoda, Četnické humoresky, Zdivočelá země). Dlouhodobě se věnuje dabingu, např. animované filmy Spláchnutej, Ratatouille či Robin Hood nebo role Dr. Marka Harlanda v seriálu Medicopter 117. Dále účinkuje v audioknihách vydavatelství OneHotBook: Mycelium IV.: Vidění (2017), Velcí Češi 1918 (2018).