Osobní rozvoj, podnikání

 
 

Ven z bludiště

Spencer Johnson / OneHotBook
Interpret: Martin Zahálka
Jazyk: český
Délka: 90 min
Velikost: 208 MB
ebux cena 229 Kč
 
 
oblíbená audiokniha
 

Více o knize

Úžasný způsob, jak se odblokovat
 
Tato kniha je pokračováním slavného bestselleru Kam se poděl můj sýr?. Metaforou úspěchu byla správná cesta, jak se dostat k sýru. Ke dvěma známým postavičkám se tentokrát přidává třetí, s jejíž pomocí zjistíte, jak se dostat z bludiště. Bludiště může symbolizovat jakoukoli překážku ve vašem životě. Formou a obsahem kniha navazuje na první díl – její důležité myšlenky podané jednoduchou formou budete s sebou nosit celý život.
 
Pokračování bestselleru Kam se poděl můj sýr (také jako audiokniha v podání Martina Zahálky). 
 
„Ven z bludiště je krátké, rychlé a optimistické čtení, které splní, co se od něj očekává – jednoduše vás přiměje začít přemýšlet o změně.“- Financial Times
 
„Kniha Kam se poděl můj sýr? ukázala svým čtenářům cestu, jak se přizpůsobit změnám v životě i v práci. Pokračování Ven z bludiště nám teď dává nástroj, který nám pomůže se na tuto cestu vydat a nejen se přizpůsobit změnám, nýbrž i změnit svůj osud.“ - vecerni-praha.cz
 


Zajímavost

Spencer Johnson, M.D. (1938 - 2017)
Americký psycholog, spisovatel, řečník, konzultant a odborník na management se narodil v Jižní Dakotě, absolvoval obor psychologie na University of Southern California a doktorát získal na Royal College of Surgeons v Dublinu. Mezinárodně ho proslavila kniha Kam se poděl můj sýr?, nicméně je autorem mnoha dalších prací, které byly přeloženy do 47 jazyků.

Účinkující:
Barbora Štěpánová (* 1959)
Po maturitě na strojní průmyslovce pracoval dva roky jako promítač v kině, pak se přihlásil
na DAMU, kterou absolvoval v roce 1984. První angažmá získal ve Státním divadle v Brně, odtud po půl roce odešel do Divadla J. K. Tyla v Plzni a od roku 1992 je členem souboru Divadla na Vinohradech. Objevil se v řadě filmů (např. V jiném stavu, Šejdrem, Operace Silver A, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně) a seriálů (např. Ohnivý kuře, Ordinace v růžové zahradě, Hospoda, Četnické humoresky, Zdivočelá země). Dlouhodobě se věnuje dabingu.