Připoj si svůj Kindle

1. Jesliže již máte účet na Amazon.com, přihlaste se zde ke svému účtu. Vyplňte vaše přihlašovací údaje a přihlaste se kliknutím na žluté tlačítko.
Jestliže ještě nemáte účet zaregistrujte se přímo na stránkách Amazon.com zde. Vyplňte všechny povinné údaje a registraci dokončete kliknutím na žluté tlačítko.
2. Po přihlášení na stránkách Amazom.com zde najeďte v pravém horním rohu na položku Hello ... Your Account a klikněte na položku Your Content and Devices.
V následujících krocích se budete pohybovat ve dvou záložkách Your Devices a Settings.
3. E-mail přiřazený k vaší čtečce Kindle zjistíte pod záložkou Your Devices kliknutím na tlačítko vlevo od příslušného zařízení (například: vas-email@kindle.com).

Jestliže nevidíte svoji čtečku a e-mail pod záložkou Your Devices, s největší pravděpodobností zatím nemáte svoji čtečku u Amazon zaregistrovanou.

Registraci provedete přímo ze čtečky Kindle, ta musí být během registrace připojena k internetu přes WiFi.

K samotné registraci ve čtečce Kindle se dostanete přes Menu >> Nastavení >> Registrace (Menu >> Settings >> Registration). Jestliže již máte svůj účet na Amazon.com stačí, abyste se k němu přihlásili. V opačném případě si vytvoříte nový účet.

4. Musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat

Vložte e-mail přiřazený k vaší čtečce Kindle

pozn.: Všechny vložené e-mailové adresy musí patřit k jednomu uživatelskému účtu na Amazon.com

 
5. Abyste mohli číst zakoupené eKnihy ve vaší čtečce Kindle, musíte také povolit jejich doručování z našeho obchodu.
6. Přejděte na záložku Settings >> Personal Document Settings >> Approved Personal Document E-mail List a klikněte na odkaz Add a new approved e-mail address.
7. V nastavení svého Amazon účtu si povolte tuto univerzální adresu @mojewooky.cz (před symbol @ opravdu nic nepatří) pro doručování eKnih z našeho obchodu.
Celý postup najdete v nápovědě.
9. eKnihy, které lze odeslat do čtečky Kindle, můžete ze své Knihovny odeslat kliknutím na tlačítko Odeslat do čtečky
Nápověda
 
zpět